Zpět na seznam aktualit

Jarní ples podnikatelů 2020 se konat nebude

Jarní ples podnikatelů 2020 se konat nebude

Začátkem března letošního roku jsme byli okolnostmi nuceni vám oznámit přesunutí termínu čtvrtého ročníku Jarního plesu podnikatelů 2020 na náhradní datum, a to 24.10.2020.


Bohužel ani situace na podzim nenasvědčuje tomu, že okolnosti budou nahrávat konání plesu. I kdyby snad existovala možnost ples v počtu lidí cca 500 – 600 uspořádat, vnímáme celou situaci i lidsky a morálně. Z tohoto hlediska jsme došli k závěru, že řada z vás/nás nebude mít na „plesání“ v říjnu myšlenky a chuť, proto jsme se v plesovém týmu rozhodli podzimní náhradní termín zrušit.


Velmi oceňujeme podporu a loajalitu všech sponzorů a drtivé většiny návštěvníků, kteří si již zakoupili vstupenku na letošní ples! Děkujeme vám!

Zároveň máme plné pochopení pro všechny, kteří chtěli/budou chtít svou zakoupenou vstupenku vrátit.

V tuto chvíli jsme rozhodli o nekonání plesu v letošním roce 2020. Nový termín pro rok 2021 však již máme s DK Metropol dohodnut – 27.3.2021. Všem, kteří si zakoupili vstupenky na původní termín 4.4.2020, budou samozřejmě platit i pro termín plesu 27.3.2021.


DŮLEŽITÉ: Pokud jste si zakoupili vstupenky přes DK Metropol, můžete je vrátit do 30.11.2020. V případě zakoupení lístku osobně skrze členy plesového výboru máte samozřejmě tu samou možnost – kontaktujte osobu, která Vám lístek prodala.

Doufáme, že i přes tak trochu zvláštní časy, kdy řada z nás může být v nejistotě, s námi zůstanete i nadále. Věřte, že i umělci a lidé, kteří zajišťuji veškerou organizační a technickou podporu v kultuře, nyní nezažívají lehké časy.


A stejně tak jako jsme psali na jaře – zdraví má být vždy na prvním místě.

Buďte zdraví, pozitivní a neklesejte na mysli.


Pokud byste přeci jen na mysli klesali, pusťte si Píseň proti trudomyslnosti od génia národa českého, Járy Cimrmana – ODKAZ ZDE.

V případě jakéhokoli dotazu se obraťte na vedení plesového výboru:


Ing. Vladimír Mařinec

603 53 54 53

info@jarniples.cz

Zdraví má být vždy na prvním místě.

Sdílet stránku na Facebooku