Zpět na seznam aktualit

JUSTO Vaverka partnerem Jarního plesu podnikatelů

JUSTO Vaverka partnerem Jarního plesu podnikatelů
Realitní kancelář JUSTO Vaverka se ve spolupráci s JUSTO Česká republika stává jedním z partnerů letošního plesu. Postupně vám budeme představovat nejen jednotlivé partnery, kteří nám svou podporou hodně pomáhají, ale i program, který vás 4.4. v DK Metropol čeká.

Realitní kancelář JUSTO Vaverka vznikla v roce 2019. Zakladatel Tadeáš Vaverka se rozhodl zúročit své dovednosti a schopnosti získané v oboru nemovitostí od roku 2013. Se svým týmem může nabídnout především bohaté zkušenosti získané spoluprací s velkou nadnárodní realitní sítí i s jednou z nejúspěšnějších realitních kanceláří v regionu Jižních Čech.

JUSTO Vaverka se obklopuje profesionály z oboru a nabízí kompletní služby v oblasti nemovitostí. V naší kanceláři na adrese U Výstaviště 1485 v Českých Budějovicích Vám u dobré kávy rádi vysvětlíme přidanou hodnotu všeho, v čem se vyznáme, v čem Vám můžeme pomoci a poradit:

  • zprostředkování prodeje nemovitosti
  • zprostředkování pronájmu nemovitosti
  • vyhotovení tržního odhadu či analýzy (např. pro účely dědictví, vypořádání SJM apod.)
  • konzultace a zprostředkování prodeje developerského projektu
  • služby v oblasti komerčních nemovitostí
  • právní konzultace v celé šíři oboru nemovitostí
  • a další služby “šité” individuálně na Vaši aktuální situaci a potřebu

„Po dva roky se běžně stávalo, že se mě známí ptali: „Pořád děláš v realitách?“ Nebylo obvyklé, aby v tomto oboru začal 21letý člověk a aby vydržel déle než 6 měsíců, natož několik let. Dnes už vím, že v realitách jsou důležitější věci než věk, a to píle, slušnost, pokora, nápaditost a chuť se pořád učit.

Máme jednoduchou filosofii a tu uplatňujeme v osobním i pracovním životě – dělej, co tě baví, dělej to dobře a buď slušný člověk. Spojení JUSTO Česká republika a Tadeáš Vaverka je pro mě spojením etických hodnot, profesionální práce a péče o lidi.“


Sdílet stránku na Facebooku