Zpět na seznam aktualit

NOVÝ TERMÍN Jarního plesu podnikatelů 2020

NOVÝ TERMÍN Jarního plesu podnikatelů 2020
Věříme, že současná situace spojená s šířením koronaviru je již pod kontrolou a lidé pomalu přicházejí na jiné (veselejší) myšlenky. Považovali jsme za nevhodné v době, kdy priority nás všech byly jinde, informovat jakkoli o plese. Je však pravdou, že již nějakou dobu víme, jak s letošním ročníkem plesu naložit a doufáme, že budete stejně jako my rádi! :) 
Na všeobecné přání pořadatelů, účinkujících, partnerů a především vás - návštěvníků a hostů plesu, kteří se již na letošní ples těšili, jsme se rozhodli čtvrtý ročník v roce 2020 konat!

V posledních dvou týdnech se, zcela pochopitelně, množily dotazy ohledně osudu zakoupených vstupenek na termín plesu 4.4.2020 - ten musel být v souladu s nařízeními Vlády ČR zrušen.

Všichni partneři plesu nám zachovali svou 100% přízeň a podpořili nás i v těchto nelehkých časech, za což jim srdečně děkujeme - bez nich by byl zcela jistě letošní ročník plesu "definitivně odpískán". Prosíme, podívejte se, o jaké společnosti se jedná - ani pro ně nebyla současná situace se svými dopady na ekonomiku lehká. ODKAZ ZDE.

Tedy nyní to nejdůležitější - své róby, skvělou náladu a taneční kroky si pečlivě připravte na sobotu 24.10.2020 od 19:00h.
Ti, kteří jste plánovali nákup lístků v březnu 2020 před plesem a z pochopitelných důvodů jste tak neučinili, objednávejte ZDE V ODKAZU své lístky na nový termín. 

Vaše již zakoupené vstupenky na termín 4.4.2020 budou samozřejmě PLATNÉ i pro nově stanovený termín.

Velmi se na vás těšíme a od nynějška o plesu určitě budete průběžně slyšet/číst.
Produkční agenturou plesu jsou samozřejmě skvělé Stylové svatby (Radek Bulant, Pavla Hybšmanová), i jim děkujeme!

Za plesový tým
Tadeáš Vaverka
Ing. Vladimír Mařinec
Sdílet stránku na Facebooku